Skip to content
050 45 32 32
info@pevaz.be
PEVAZ | Ruddershove 10 | 8000 Brugge
facebook
pinterest
instagram
PEVAZ
  • Home
  • Activiteiten
  • Nieuwsbrief
  • FAQ
  • Hospitalisatie
  • Over Ons
  • Contact
PEVAZ
Rekeningnummer
IBAN BE28 0689 3283 8620 - BIC GKCCBEBB

Bieden jullie fietsleasing aan?

Home > FAQ > Bieden jullie fietsleasing aan?

Bieden jullie fietsleasing aan?

27 januari 2025 | Door Manuel Eyland
0
A

Bieden jullie fietsleasing aan?

Jammer genoeg is het niet mogelijk om als medewerker van het ziekenhuis gebruik te maken van de fietsleasing van het OCMW/Stad Brugge. Dit is namelijk een lokaal bestuur, terwijl het ziekenhuis federaal/Vlaamse niveau is. Als autonome verzorgingsinstelling is het tot op vandaag nog niet mogelijk om een fietsleasing aan te bieden aan zijn medewerkers.

Als personeelsvereniging organiseren wij wel jaarlijks een groepsaankoop elektrische fietsen. Dit loopt steeds van eind maart tot eind juni. De vorige 2 jaar was dit telkens in samenwerking met Giant waarbij je 20% korting krijgt op alle modellen. De onderhandelingen voor dit jaar zijn nog volop lopende, dus momenteel kunnen we nog niet zeggen via welke leverancier het dit jaar zal zijn. Hou de nieuwsbrief in de gaten. Eind maart zullen we vermoedelijk de nieuwe groepsaankoop terug gaan lanceren.

Logo PEVAZ

Zoeken

Logo PEVAZ

Disclaimer

PEVAZ Loves Cookies
PEVAZ Privacybeleid

OPGELET!
Onze activiteiten van PEVAZ staan enkel open voor PEVAZ-leden en hun medereizigers! Als niet-lid kan je enkel inschrijven via een PEVAZ-lid.

Recente Berichten
Londen praktische informatie
Reorganisatie Sociaal Fonds
PEVAZ draagtas en lunchtas
Lidgeld Senioren
Payconiq
Contact
Ruddershove 10 | 8000 Brugge
050 45 32 32
info@pevaz.be

Links

  • AZ Sint-Jan Brugge AV
  • Merito.Club
Copyright © 2022 PEVAZ | All rights reserved | Website by Manuel Eyland